کیفیت در کنار قیمت, دو فاکتور حائز اهمیت در انتخاب لباس کار برای مشاغل مختلف است. ما در بن بیگی امکانات و توانمندی‌هایی داریم که به ما کمک می‌کند تا در بحث تولید و فروش لباس کار در بازار کشور تعیین کننده باشیم.

لباس بیمارستانی

خرید انواع لباس بیمارستانی و روپوش پزشکی

لباس کار مهندسی

خرید انواع لباس کار صنعتی و مهندسی

لباس آشپزی

انواع لباس آشپزی و کافی شاپی

کیفیت در کنار قیمت, دو فاکتور حائز اهمیت در انتخاب لباس کار برای مشاغل مختلف است. ما در بن بیگی امکانات و توانمندی‌هایی داریم که به ما کمک می‌کند تا در بحث تولید و فروش لباس کار در بازار کشور تعیین کننده باشیم.در تولید لباس کار, ما در فروشگاه اینترنتی بن بیگی به منظور اطمینان از رعایت کیفیت مناسب محصولات تولیدی, بعد از سال‌ها تجربه و فعالیت در تولید انواع لباس کار از جمله لباس کار مهندسی , لباس آشپزی , لباس بیمارستانی و روپوش, به استانداردهایی در تولید لباس کار رسیدیم که کیفیت محصولات تولیدی برند بن بیگی را از سایرین متمایز می‌کند.

کفش کار

خرید انواع کفش کار ایمنی و کفش کار طبی

لباس فرم نگهبانی و انتظامات

خرید انواع لباس کار نگهبانی و حراست

لباس و تیشرت تبلیغاتی

چاپ روی لباس و تیشرت به منظور برندینگ و تبلیغات

لباس کار نیروی خدمات

خرید لباس کار نیروی خدمات و پشتیبانی

لباس کار سرهمی

خرید انواع لباس کار سرهمی و لباس کار یکسره

کاپشن شلوار کار

انواع کاپشن شلوار کار با امکان گلدوزی و چاپ

لباس کار دوبنده

خرید انواع لباس کار دوبنده

پیشبند و اَپرون

خرید انواع پیشبند و اَپرون با تنوع طرح بی نظیر

در بحث قیمت لباس کار , با توجه به اینکه شرکت بن بیگی به صورت تولید کننده عمده در دسته بندی لباس کار فعالیت میکند, بنابراین میتواند قیمت تمام شده را نسبت به قیمت بازار در سطح پایین تری نسبت به سایرین, در عین داشتن توجیه اقتصادی برای شرکت نگه دارد.

ما در شرکت بن بیگی تلاش میکنیم تا تمام فاکتورهای مهم برای انتخاب لباس کار را برای مشتریان در نظر بگیریم. تلاش ما معطوف به کاهش ریسک انتخاب و خرید برای شما است. در ارتباط با کاهش ریسک انتخاب  و خرید, خدماتی را در شرکت تعریف کرده ایم که عبارتند از   مشاوره قبل از خرید , سفارشی دوزی لباس کار و پرو در محل و همچنین سایزگیری که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری توسط همکاران بخش تولیدی بن بیگی قابل انجام است .

دسته بندی لباس کار دسته بندی بسیار متنوعی است که شامل مجموعه قابل ملاحظه ای از اقلام و محصولات زیر مجموعه می‌باشد.انواع لباس کار مهندسی, لباس کار صنعتی , تیشرت کار و روپوش پرستاری و پزشکی از جمله این دسته بندی ها است. در کنار این, مواردی نظیر کفش کار , دستکش های کار مخصوص و انواع آن مانند دستکش کار جوشکاری و سایر وسایل حفاظتی  برای کار نظیر انواع کلاه کار را نیز میتوان در دسته بندی کلی لباس کار قرار داد.حتی میتوان انواع تیشرت های تبلیغاتی را نیز میتوان در دسته بندی لباس کار لحاظ کرد.

شما میتوانید به منظور اطلاع از آخرین تخفیفات و فروش های ویژه لباس کار؛ ایمیل خود را وارد کنید 

ایمیل تخفیف

در صورتی که هر گونه ابهام و یا پرسشی در ارتباط با سفارش لباس کار و یا خرید آنلاین انواع لباس کار دارید میتوانید با شماره ۶۶۵۳۰۲۴۱-۰۲۱ واحد پشتیبانی بن بیگی تماس بگیرید. از شنیدن صدای گرم شما خوشحال خواهیم شد.

چرا می‌توانید به ما برای خرید لباس کار اعتماد کنید ؟

تجربه بالای ما در طراحی و تولید انواع لباس کار  و همچنین کنترل کیفیت دقیق محصولاتی که از خط تولید خارج میشوند میتواند برای مشتریان عزیز اطمینان خاطر ایجاد نماید. همچنین خدماتی که ما قبل از تایید نهایی سفارش به مشتریان ارائه میدهیم نظیر مشاوره رایگان به صورت تلفنی و حضوری و همچنین  امکان سفارشی دوزی لباس کار بر مبنای نیازهای اختصاصی محیط کاری شما بر اساس استانداردهای تعریف شده بین المللی نیز دلیل دیگری برای اطمینان به بن بیگی است.  دلیل دیگر برای اطمینان  به ما , پشتیبانی از محصولات تولید شده بعد از تحویل محصولات به مشتری است. ما در بحث پشتیبانی از محصولات بعد از تحویل به مشتری چنانچه به هر دلیل محصولات نیاز به ایجاد تغییرات برای تطابق با انتظارات مشتریان داشته باشد با کمال میل اقدام به اعمال تغییرات خواهیم کرد. همچنین نماد اعتماد الکترونیک وب سایت نیز میتواند اطمینان بخش خاطر شما باشد.

مزایای خرید لباس کار از بن بیگی چیست ؟

عضویت در باشگاه مشتریان بن بیگی ؛ شما با عضویت در باشگاه مشتریان بن بیگی به طیف وسیعی از محصولات پوشاک با درصد تخفیف مخصوص اعضا دسترسی خواهید داشت از لباس فرم اداری گرفته تا کیف و کفش و لباس ورزشی و لباس بچه .

بن تخفیف بن بیگی برای اعضا کارگاه و سازمان شما ؛ بعد از عضویت در باشگاه مشتریان بن بیگی, ما برای اعضای خانواده کسب و کار شما, بن تخفیف به منظور خرید از مجموعه وب سایت های شرکت بن بیگی صادر خواهیم کرد.

آیا امکان سفارشی دوزی محصولات مرتبط با لباس کار وجود دارد ؟

امکان سفارشی دوزی محصولات به صورت اختصاصی, مبتنی بر نیازهای شما ؛ ما در شرکت بن بیگی به این دلیل که تولید کننده هستیم ,میتوانیم به صورت اختصاصی به تولید لباس کار و اعمال تغییرات مد نظر شما در بحث استاندارد و همچنین طراحی بپردازیم . به عنوان مثال شاید برای شما مهم باشد که از رنگ های خاصی (رنگ سازمانی) در لباس کار استفاده نمایید. ما در این موارد و موارد مشابه می‌توانیم با سرعت عمل بالا در کنار شما باشیم و موجبات رضایت خاطر شما را فراهم بیاوریم.