معرفی شرکت بن بیگی

مجموعه بن بیگی,  خانواده ای بزرگ شامل برندهای بندوز( طراحی و تولید لباس فرم اداری و لباس کار ) , بن پوش (انواع کیف و کفش ) , بن اسپرت ( پوشاک و ملزومات ورزشی) بن بادی ( لباس زیر و راحتی ) , میباشد. در واقع هدف ما در شرکت بن بیگی این است که برای پوشش شما در طول بیست و چهار ساعت شبانه روز برنامه ریزی نماییم و همراه شما باشیم .

اجازه بدهید در ارتباط با این برنامه ریزی بیست و چهار ساعته بیشتر توضیح بدم . شما از هشت صبح تا پنج بعد از ظهر که در محیط کار تشریف دارید , در هر جایگاه شغلی که قرار داشته باشید اعم از وکیل, کارمند, منشی شرکت های بازرگانی و یا آژانس های هواپیمایی و یا حتی مهندسین فعال در بخش صنعت و تکنسین های فنی کارخانه نیازمند لباس اداری, لباس کار و همچنین کیف و کفش مناسب و بادوام برای حضور در محیط کارهستید. ما با تامین تمامی این محصولات در ساعات اداری با بن دوز در بخش لباس فرم اداری و لباس کار در کنار شما و همراه شما خواهیم بود.  

بعد از ساعات اداری چنانچه قصد ورزش کردن و رفتن به باشگاه را داشته باشید , برای تهیه انواع لوازم و پوشاک ورزشی,  با بن اسپرت در کنار شما خواهیم بود. 

و در نهایت در کل طول شبانه روز و در ساعات استراحت شبانه با بن بادی و مجموعه بزرگی از لباس زیر و لباس راحتی تلاش خواهیم کرد موجبات راحتی و آسایش شما را فراهم بیاوریم

تنوع کالایی بالا در دسته بندی های مختلف پوشاک از لباس فرم اداری گرفته تا لباس ورزشی , کیف و کفش , لباس زیر و لباس راحتی,  نشان دهنده توانمندی بالا و تخصص مجموعه بن بیگی در بازار پوشاک است. این توانمندی نتیجه سال ها تلاش و تجربه در این بازار است و البته همچنان برای رسیدن به صدر قله ی صنعت پوشاک و رقابت پذیری با برندهای بین المللی, نیازمند ممارست و تلاش بیشتر تیم بن بیگی است.   

تصدیق دیگر توانمندی ما, مشتریان و مجموعه های بزرگی است که با ما کار کرده‌اند.  بسیاری از برندهای بزرگ و معتبر کشور از کارخانجات معتبر گرفته تا فروشگاه های زنجیره ای بزرگ و حتی شرکت های معظم دولتی, به ما اعتماد کرده اند و تبدیل به همراهان همیشگی مجموعه بن بیگی شده اند و سالها است از محصولات و خدمات منحصر به فرد ما استفاده مینمایند. 

لازم به ذکراست که لیست و اسامی تمامی مشتریان در شرکت موجود و قابل استناد است ولی به دلیل سوء استفاده های احتمالی , جزء اسرار تجاری شرکت تلقی شده و البته در صورت درخواست از طرف مشتریان, امکان ارائه رزومه شرکت, به مشتریان عزیز وجود دارد.

مشکلی که در اغلب خریدهای از نوع پوشاک به وجود می آید را میتوان به چهار دسته کلی تقسیم بندی کرد: کیفیت خرید,مشکلات قبل از خرید, مشکلات بعد از خرید و مشکلات در حین خرید. 

کیفیت خرید

فرض کنید برای خرید مانتو شلوار اداری و یا کت و شلوار اداری بخواهید به صورت مستقیم به بازار رفته و اقدام به انتخاب و خرید کنید. در این صورت به عنوان مثال برای دیدن پنجاه مدل مانتو شلوار و کت و شلوار باید حداقل به ده الی بیست مغازه سر بزنید. مدت زمانی که برای این انتخاب لازم است صرف کنید و خستگی ناشی از بازدید از این تعداد بالای فروشگاه به کنار, در این صورت شما هرگز فرصتی برای مقایسه مستقیم محصولات مختلف از نظر قیمت, جنس و کیفیت را نخواهید داشت . در صورتیکه با استفاده از یک وب سایت آنلاین, به سادگی و در حالیکه در منزل و یا محیط کار در حال استراحت هستید می‌توانید از بین تعداد بالایی از مدل ها انتخاب کنید و بین جنس و کیفیت و قیمت مقایسه انجام دهید. همه این کارها به سادگی و در یک محیط قابل انجام خواهد بود : وب سایت

مشکلات قبل از خرید در حین خرید و بعد از خرید

ما به صورت روزانه با تعدد تماس بسیار بالا از طرف مشتریانی روبه رو هستیم که قبلا از یکی دیگر از تولید کننده های پوشاک خرید انجام داده اند و به دلایل متعددی از خرید خود ناراضی بوده اند و بعد از جستجوی فراوان به ما رسیده اند. دلایل نارضایتی از خرید در مقاطع زمانی قبل از خرید در حین خرید و بعد از خرید را میتوان در عدم پشتیبانی و مشاوره مناسب قبل از خرید و نیز عدم پاسخگویی و مسئولیت پذیری بعد از انجام پروسه خرید جستجو کرد.  

روند کاری ما در تمام زیر مجموعه های شرکت بن بیگی به صورتی است که قبل از خرید امکان مشاوره تخصصی برای انتخاب محصول بدون محدودیت زمانی وجود دارد. در حین انجام خرید و احیانا پروسه تولید, امکان پیگیری مشتری و اطلاع از روند و درصد پیشرفت و همچنین بعد از خرید با پشتیبانی کامل همراه شما خواهیم بود. 

بنابراین ما با بررسی دقیق مشکلاتی که در طول سفر مشتری از آشنایی تا خرید ممکن است پیش بیاید, تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا برای تمامی موانع, راه حل هایی مناسب و پاسخگو را توسعه دهیم. راه حل اصلی ما به منظور جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی برداشتن موانع ارتباطی با مشتریان و ایجاد کانال های ارتباطی اثربخش است. 

حوضه فعالیت شرکت بندوز(بن بیگی)

 • سفارش دوخت انواع لباس فرم اداری(بانوان و آقایان)، لباسکار و …
 • دوخت انواع مانتو شلوار، کت شلوار، مقنعه، پیراهن، انواع لباس کار
 • تامین در تیراژ بالا و تک فروشی
 • طراحی الگو
 • چاپ و گلدوزی لوگو بر روی پارچه
 • تامین لباس در هر زمان بعد از همکاری

خدمات ویژه شرکت بندوز

 • سفارشی دوزی
 • طراحی مدل
 • ضمانت اصالت کالا
 • پرو در محل
 • امکان مرجوعی کالا
 • فروش آنلاین و حضوری
 • مشاوره قبل از خرید
 • خدمات حین خرید
 • پشتیبانی پس از خرید

مجوز ها و مدارک رسمی شرکت بندوز(بن بیگی)

فعالیت ما به صورت شرکتی می باشد و دارای شماره ثبت و شناسه ملی معتبر به همراه کد اقتصادی و گواهی ارزش افزوده می باشد و  آماده قرار داد با ارگان های رسمی و دولتی و شرکت های خصوصی و واجد شرایط شرکت در مناقصات و مزایده ها می باشیم.

شما میتوانید همین حالا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و مشاوره لازم را در خصوص طراحی و تولید انواع لباس کار و لباس فرم اداری , پوشاک ورزشی و لباس راحتی دریافت نمایید.