12 مورد نفرت انگیز در یونیفورم سازمانی

12 مورد نفرت انگیز در یونیفرم سازمانی که به تن میکنیم

پرسنل شرکت هایی که یونیفورم مخصوص به خود را دارند کاملا این نکته را درک میکنند که حق انتخاب آن چنانی در انتخاب مدل لباس فرم اداری خود ندارند و اگر خدای نکرده یونیفورم آنها دارای یک سری ایرادات در تن خور و نکات دیگر باشد در طول استفاده از آن لباس جز عذاب چیز دیگری نصیب آنها نخواهد شد. در ادامه با ما همراه باشید تا این موارد نفرت انگیز را بررسی کنیم.

این موارد شامل

 مدل یونیفورم شرکت دوست ندارم

در کل چون در انتخاب مدل یونیفرم در هر شرکت یه تیم خاص صاحب نظر هستند طبیعی است که سلیقه تعدادی از کارمندان با سلیقه آنها متفاوت باشد و کلا از مدل یونیفرم خود راضی نباشند در واقع تنهای کاری که کارمند میتواند بکند این است که به خود تلقین کند که من این لباس را دوست دارم.

تن خور مناسبی نداره

بعضی مواقع تن خور لباس اونجوری نیست که ما دوست داشته باشیم حالا یا از دوخت نامناسب لباس فرم هستش که باید با تعمیرات جزیی اصلاح شود یا در کل بد دوخت است که کاری دیگری نمیشود کرد. در تمامی قسمت ها من جمله یقه، آستین، کمر، زیر بغل، تن خور شلوار این مورد میتواند نمود پیدا کند.

آستری و لایی، دکمه زشت

یکی دیگر از قسمت هایی که در لباس فرم خیلی مورد توجه است یراق آلات لباس و به اصلاح اکسسوری و همچنین جنس آستری و لایی لباس میباشد.

آنچه که واضح است هزاران مدل دکمه با اندازه های گوناگون وجود دارد که میتوان با انواع مدل لباس ست کرد و طبیعی است که هر کسی مدل خاصی از دکمه را بپسندد.

خوبی دکمه ها به تعویض راحت آنهاست در واقع اگر از مدل دکمه لباس فرم خود راضی نیستید به یک خرازی مراجعه کنید و مدل دکمه ای را که دوست دارید تهیه کنید از مراکز فروش دکمه میتوان به بازار مشیر خلوت در بازار تهران و کوچه ماه در خیابان ولیعصر نام برد.

در مورد جنس آستری و لایی فقط میتوان گفت که باید کیفیت بالا باشد در غیر اینصورت بعد از چندین بار استفاده فرسوده شده و در تنخور لباس به شدت تاثیر گذار است.

مجبورم گشاد تر از سایزم بپوشم

بدلیل شرایط خاص یک سری از شرکت ها از کارمندان میخواهند که سایز لباس خود را بزرگتر از سایز واقعی خود انتخاب کنند که یا بدلیل راحت بودن در هنگام انجام کار های فیزیکی میباشد یا دلایل مذهبی و غیره دارد که عموما این موضوع باعث نارضایتی عده ای در شرکت میشود

ضخیم بودن یا نازک بودن پارچه

میزان گراماژ پارچه در میزان خنک بودن و گرم بودن لباس نقش مهمی دارد و عده ای بنا به دلایل مزاجی از پارچه های خاصی استفاده میکنند بنابراین مسئولان خرید شرکت های باید این نکته را در نظر داشته باشند.

بلند یا کوتاه بودن قد لباس و قد آستین

قد لباس و قد آستین بسیار مورد توجه استفاده کنندگان لباس فرم ها میباشد که باید به میزان استاندارد تنظیم شود که راحتی شخص استفاده کننده را تامین کند.

مدل های بیش از اندازه فانتزی

بد شستشو و بد اتو بودن

حساسیت پوستی داشتن به بعضی از پارچه ها

رنگ روشن های زود کثیف شو

لباسم شبیه لباس کسی هستش که از اون متنفرم

لباس بد رنگ

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پر کردن فرم نظرسنجی به ما کمک کنید تا در ارائه خدماتی بهتر تلاش کنیم

فرم درخواست تماس با من

راهنمای فرم

⚫ این فرم جهت درخواست شما از کارشناسان ما برای برقراری تماس می باشد

⚫ در اولین روز کاری و در ساعت اداری منتظر تماس ما باشید

⚫ فیلد های دارای * الزامی می باشند

 با کارشناسان ما در واتساپ ارتباط برقرار کنید
//
واحد فرم اداری
آنلاین
//
واحد لباس کار
آنلاین
//
واحد بیمارستانی و رستورانی
آنلاین
//
واحد کیف و کفش چرم
آنلاین
//
پشتیبانی
آنلاین