اگر نماینده خرید برای سازمان خود هستید بدانید که بن بیگی سرویس اختصاصی برای سازمان ها در نظر دارد

سرویس های ویژه سازمانی

ارسال تیکت

امکان ارسال تیکت برای مشتریان عزیزمان که از قبل در سیستم ثبت شده اند برقرار است. شما میتوانید وارد پرتال مشتریان سازمانی بن بیگی شوید و اقدام به ارسال تیکت یا پاسخ تیکت ارسالی خود را مشاهده کنید.

تنوع محصول | تنوع قیمت | ضمانت کالا

بن بیگی با تنوع 5000 محصول و تنوع قیمت که با ضمانت محصول ارایه میشود و همچنین با توجه به تولید کننده بودن شرکت بن بیگی و خرید بدون واسطه خیال مشتریان را از بابت کیفیت و قیمت آسوده خواهد کرد.

مشتریان میتوانند برای دیدن تمامی محصولات وارد فروشگاه اینترنتی ما شوند و بعد از انتخاب مدل مورد نظر با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

کارشناسان ما آماده مشاوره به شما هستند

تنوع محصول و تنوع قیمت در بن بیگی زیاد است مهم این است که شما خرید هوشمندانه ای داشته باشید بنابراین کارشناسان بن بیگی بصورت حضوری ، تلفنی و چت بصورت فوری از ساعت 9:00 صبح تا 17:00 و بصورت 24/7 بصورت آنلاین در تمامی پیام رسان ها و تیکتینگ پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود. حتی شماره تماس خود را بگذارید تا ما با شما تماس بگیریم.

صدور فاکتور رسمی

یکی دیگر از دغدغه های شرکت ها در تامین لباس های مورد نیاز، دریافت فاکتور رسمی با کسر مبلغ قانونی مالیات است. در این زمینه شرکت بن بیگی در سازمان امور مالیاتی کشور به ثبت رسیده است و  فاکتور رسمی به مشتریان خود ارائه میدهد. از این طریق شرکت ها می توانند بدون نگرانی از شرایط مالیاتی و دریافت فاکتور رسمی لباس های خود را تهیه نمایند.

مشاهده سابقه فاکتور

شما هر زمان که بخواهید میتوانید وارد پرتال مشتریان بن بیگی شوید و لیست تمامی فاکتور ها سازمان خود را مشاهده بفرمایید

شرکت در قرعه کشی و جوایز

بن بیگی به پاس قدردانی و ابزار تشکر از اینکه شما عزیزان به مجموعه ما اعتماد کردید و انتخاب شما بودیم بصورت دوره ای و مناسبتی هدایایی را مشخص میکند و بصورت قرعه کشی به دوستان عزیز اهدا خواهد کرد برای اینکه نام شما در لیست شرکت کنندگان باشد میبایست در لیست ما ثبت نام انجام دهید. سایر شرایط جهت افزایش شرط برنده شدن در قرعه کشی از طریق شبکه های اجتماعی ما و پیام کوتاه و ایمیل خدمت شما دوستان اطلاع رسانی میشود.

خدمات پس از فروش

ما برای بعد از خرید شما هم تعهد داریم و هم برنامه های ویژه ای با توجه به نوع سفارش در نظر داریم که شما تعمیرات خیاطی پرسنل بصورت رایگان، تعویض و مرجوعی بدون قید و شرط و سایر … که هنگام خرید با شما هماهنگ میشود

خدمات ویژه

خدماتی مثل پرو در محل و سایزگیری در محل از سرویس های ویژه بن بیگی میباشد

سامانه مودیان

سامانه مودیان مالیاتی با هدف جمع‌آوری و یکپارچه‌سازی اطلاعات مربوط به مودیان مالیاتی راه‌اندازی شده است. در این قانون، تاریخ‌های مشخصی به عنوان فراخوان‌های اجرا اعلام شده است که بر اساس آن گروهی از شرکت‌ها مشمول اجرای قوانین سامانه مودیان و پایانه های فروشگاهی شدند.

سامانه ستاد ایران

سامانه تدارکات الکترونیکی دولت یا همان سامانه ستاد دولت یا ستاد ایران مجری و برگزارکننده تمامی فرایندهای مناقصه و مزایده دولتی کشور به شمار می-رود. متقاضیان شرکت در فرایندهای تجاری می توانند از تمامی مزایدات، مناقصات و خریدهای جزئی و متوسط مورد نیاز آگاهی یافته و در صورت داشتن شرایط لازم در این فرایندهای تجاری شرکت نمایند.