5 توصیه مفید برای انتخاب لباس فرم اداری

انتخاب لباس فرم اداری یکی از موضوعاتی است که شرکت‌هایی که قصد ورود به دنیای هیجان انگیز برندسازی را دارند در همان ابتدای مسیر با آن مواجه خواهند شد. انتخاب صحیح  و اصولی لباس فرم می‌تواند برای شرکت و برند شما یک نماد سازمانی خلق نماید و در شناخته شدن و به یاد ماندن فرم شما در اذهان مخاطبان و مشتریانتان کمک کننده باشد .

در این مقاله از سلسله مقالات فروشگاه اینترنتی لباس بن‌بیگی  قصد داریم تا 5 توصیه مفید به منظور انتخاب صحیح لباس فرم اداری را خدمت شما عزیزان همراه ارائه نماییم . با ما در ادامه این مسیر همراه باشید :

1-تعیین بودجه و تعداد مورد نیاز لباس فرم  :

در اولین مرحله بهتر است میزان بودجه کلی که قصد دارید به منظور خرید لباس فرم اداری و یا لباس کار هزینه  نمایید را تعیین کنید. همچنین بهتر است تعداد مد نظر را نیز به صورت دقیق بدانید . دانستن این اطلاعات به شما کمک خواهد کرد تا مدیریت بهتری روی پروژه تهیه لباس فرم داشته باشید .

با داشتن این اطلاعات و کمک گرفتن از یک کارشناس خبره در زمینه پوشاک می‌تواند به شما در انتخاب بهترین نوع پارچه و دوخت کمک شایانی نماید. در واقع هدف این است که با توجه به میزان بودجه‌ای که در نظر گرفتید بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید.

 

2-تعیین اهداف و ویژگی‌های مهم در لباس فرم :

بعد از تعیین بودجه نوبت به تعیین اهداف و ویژگی‌های مهم در لباس فرم می‌رسد. اما منظورمان دقیقاً از اهداف و ویژگی‌های مهم چیست ؟

فرض کنید شما قصد دارید تا از اِلمان‌ یا اِلمان‌های خاص و مشخصی در مانتو شلوار اداری که بانوان شرکت قرار است آن را تن کنند, استفاده نماید. منظور از اِلمان می‌تواند استفاده از نماد سازمانی , به کار بردن یک رنگ خاص و مشخص در پارچه و یا استفاده از نوع طرحی مشخص در پارچه  و یا حتی نوع دوخت باشد. این‌ها مواردی است که شما توسط خودتان و یا با کمک گرفتن از یک طراح لباس میبایست مشخص نمایید.

توجه به رنگ سازمانی , استفاده از نماد‌ها و نشانه های برند , چاپ و یا گلدوزی لوگو روی لباس و همچنین توجه به قابلیت تمایز لباس فرم و قابلیت ماندگاری در نظر مخاطب از جمله مواردی است که در این مرحله باید مد نظر شما قرار بگیرد.

 

3-حد الامکان, توسط سایزگیری مناسب از اتلاف زمانتان جلوگیری نمایید.

یکی از مواردی که با توجه به تجربه ما در تهیه و تولید لباس فرم اداری بسیار شایع است اشکال و ایرادات موجود در سایزگیری کارمندان شرکت می‌باشد. اتفاقی که می‌افتد این است که معمولا مدیران شرکت زمانی که قصد تهیه لباس فرم اداری برای شرکت دارند از کارمندانشان در مورد سایز لباسی که می‌پوشند سوال می‌کنند و بعد از آن یک لیست از اسم افراد و سایز مد نظر آن‌ها تهیه می‌کنند و آن را برای شرکت‌ تولید کننده لباس فرم اداری ارسال می‌کنند.

در برخورد نخست زمانی که ما در بن بیگی به این لیست از اسامی و سایزها مواجه می‌شویم تلاش می‌کنیم تا به مشتری این موضوع را توضح دهیم که صرفاً نمی‌توان به نظر کارمندان توجه کرد و دلایلمان را هم توضیح میدهیم : اختلاف در استاندارد سایزها در تولیدی‌های مختلف یکی از دلایلی است که نیاز به سایزگیری دقیق را تبدیل به بخش مهمی از کار می‌نماید.

ما در پروژه‌های که اجرا می‌کنیم برای آنکه زمان تلف شده پروژه را به حداقل برسانیم بر سایزگیری توسط متخصصین مجموعه اصرار داریم . این کار موجب می‌شود تحویل کار به صورت یکجا و نهایی باشد و دیگر نیازی به مراجعه متعدد از سوی کارفرما به منظور تغییرات جزئی در لباس فرم تحویل داده شده نباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به راهنمای سایزگیری لباس مراجعه نمایید.

 

4- اجازه بدهید پروژه شما در زمانی مناسب پیش برود .

در خیلی از مواقع با مواردی مواجه می‌شویم که بعضی از شرکت ها, رستوران ها و … با تیم فروش ما تماس می‌گیرند و یک طرح اختصاصی که در ذهن دارند را با ما مطرح می‌کنند و نکات زیادی در ارتباط با جزئیات مد نظرشان را با ما در میان می‌گذارند اما زمانی که نوبت به اختصاص زمان برای انجام پروژه می‎‌رسد اعلام می‌کنند که “برای تهیه لباس ها بسیار عجله داریم ” . این موضوع واقعا اشتباه است.

اگر برای لباس فرم اداری و یا لباس کار به دنبال طرحی اختصاصی هستید و جزئیات زیادی را هم مد نظر قرار داده‌اید و حتی در ارتباط با متریال مورد استفاده در کار هم نظرات خودتان را دارید اصلاً موردی نیست. اتفاقاً ما در بن‌بیگی از این موضوع به شدت استقبال می‌کنیم . اما یک نکته ؛ اجازه بدهید تا ما در زمان مناسب بهترین تلاش‌مان را برای جلب رضایت شما انجام دهیم .

اصولا تولید طرح ‌های اختصاصی با متریال سفارش که بعضاً شامل گلدوزی و … هم می‌باشد نیاز به زمان بیشتری نسبت به طرح‌های آماده دارد.بنابراین :

چنانچه واقعا به لحاظ زمانی در تنگنا و تحت فشار هستید, مثلا قرار است دو روز دیگر در نمایشگاهی شرکت کنید و در لحظه تصمیم گرفتید که برای کارمندان شرکت کننده در نمایشگاه لباس فرم تهیه کنید این موضوع را با ما در میان بگذارید و پیشنهاد ما این است که از طرح‌های آماده ما البته با کمک مشاورین بن‌بیگی(بندوز) استفاده نمایید تا کار از حالت اورژانسی خارج شود و  سپس و با در اختیار داشتن فرصت کافی نسبت به طراحی و تولید لباس فرم اداری اقدام نمایید .

اما اگر به لحاظ زمانی در موقعیت تحت فشاری قرار ندارید بهتر است که اجازه دهید فرایند طراحی و تولید لباس فرم شما در زمان مناسب خودش جلو برود. طبق تجربه سالیان ما در تهیه لباس فرم اداری برای شرکت ها و برندهای معتبر, این روش ایده‌آل ترین و هوشمندانه ترین حالت خواهد بود.

 5- پیش بینی نمایید :

ما همواره امیدوارم شرکت‌ها, برندها, فروشگاه‌ها و سایر مشتریانمان در حال پیشرفت روز افزون باشند و در مسیر پیشرفت قرارداشته باشند. یکی از توصیه هایی که بر اساس تجربه در بحث لباس فرم و لباس کار می‌توانیم به  شما بنماییم این است که از نظر تعداد بهتر است نسبت به این که کدام سایز بیشترین تعداد را در بین همکاران و کارمندان شما دارد, تعدادی اضافه سفارش دهید . به این کار شما میتوانید چندین مزیت مهم به دست بیاورید :

  •  -هنگام استخدام کارمند جدید دیگری نیازی به مراجعه و تماس مجدد و تکرار چرخه سفارش وجود ندارد.
  • -اگر برای لباس فرم یکی از کارمندان شما به صورت نابهنگام مشکلی وجود بیاید به صورت لحظه‌ای می‌توانید جابه‌جا کنید. این مورد مخصوصاً در  هنگام برگزاری نمایشگاه‌, کنفرانس و سمینارهای مختلف بسیار پر تکرار خواهد.
  • -از لحاظ هزینه به صرفه تر خواهد بود . با توجه به اینکه قیمت مواد اولیه به صورت روزانه و بعضاً لحظه‌ای در حال تغییر و افزایش است شما با این استراتژی به نوعی در برابر افزایش  قیمت برای شرکت به نوعی مصونیت تهیه کرده‌اید.

نتیجه گیری : با توجه به نکات ارائه شده در این مقاله تلاش کردیم تا بر مبنای تجربه‌ای که ناشی از سالیان سال فعالیت در حوزه لباس فرم اداری و لباس کار به دست آورده‌ایم  توصیه هایی مفید برای شما داشته باشیم . اگر چنانچه قصد تهیه لباس فرم اداری و یا لباس کار برای شرکت, فروشگاه و یا کارگاه خود دارید همواره می‌توانید از راهنمایی مشاورین فروشگاه اینترنتی لباس بن بیگی استفاده نمایید. یک انتخاب صحیح نیازمند مشاوره با متخصصین و کار‌شناسان خواهد بود .

One thought on “5 توصیه مفید برای انتخاب لباس فرم اداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با پر کردن فرم نظرسنجی به ما کمک کنید تا در ارائه خدماتی بهتر تلاش کنیم

فرم درخواست تماس با من

راهنمای فرم

⚫ این فرم جهت درخواست شما از کارشناسان ما برای برقراری تماس می باشد

⚫ در اولین روز کاری و در ساعت اداری منتظر تماس ما باشید

⚫ فیلد های دارای * الزامی می باشند