اهمیت لباس فرم اداری در برندینگ نام تجاری

مسائل و موضوعات متعددی وجود دارد که کسب و کارهای کوچک و بزرگ همچون شرکت تخصصی لباس فرم اداری بن بیگی( بندوز ) به عنوان فروشگاه اینترنتی لباس به منظور ایجاد احساس یکپارچگی با برند به عنوان یکی از پایه‌‌ها و اصول   در نظر مشتری مهم است که در بعضی موارد اهمیتی در سطح ملی و یا حتی لازمه حضور بین المللی برای یک برند است. یکی از راههای ایجاد این سازگاری، یکپارچه سازی در بحث برند شرکت است. فراتر از بحث ست کردن مجموعه ای از لباس فرم شرکت , لباس فرم اداری در نظر مشتری  به ایجاد حس آگاهی از برند کمک  می‌نماید. لباس فرم اداری آقایان معمولاً متشکل از کت شلوار متحد‌الشکل و لباس فرم بانوان معمولا (در ایران) مانتو شلوار اداری است. فراهم آوردن احساس  مباهات نسبت به اسم برند در نظر مشتریان و همچنین ایجاد حس اعتماد به نفس در مشتریان نسبت به انتخاب و استفاده از برند شرکت از دیگر مزایای برند سازی برای شرکت به شمار می‌رود. در این مقاله تلاش میشود تا نکاتی در ارتباط با مبانی اهمیت لباس فرم به منظور برند سازی در شرکت ها خدمت همراهان گرامی بن بیگی ارائه گردد ؛

 

آراستگی ظاهر و ایجاد احساس یکپارچگی در خدمات و محصولات در نظر مشتری :

وقتی یک شرکت چند شعبه‌ای برای کارمندانش در تمامی شعبه‌ها یک ظاهر و به اصطلاح نمای بیرونی منحصر به فرد انتخاب می‌نماید , این پیام را به مشتریانش انتقال میدهد که محصولات و خدماتی که در تمامی شعبه‌های مختلف دریافت می‌کنند همگی از کیفیت و یکپارچگی یکسان و قابل قبولی برخوردار است و به نحو شایسته‌ای به سمت ایجاد اعتماد در ذهن مشتریان حرکت می‌کند.

در واقع با چنین رویکردی به مشتریان این احساس را منتقل خواهیم کرد که شرکت دقیقاً میداند که وظیفه دارد در تمامی شعبات خدمات و محصولات یکسان و یکپارچه ای را به ایشان ارائه دهد .

 

ایجاد یکدلی و اتحاد و حس برابری در میان کارمندان

فراهم آوردن یونیفرم برای همگی کارمندان و برقراری پوشش یکسان در میان تمام همکاران در یک شرکت این پیام را به صورت کاملاً واضح و روشن و بدون هیچ ابهامی آن‌ها می‌رساند که از نظر شرکت همه آن‌ها دارای اهمیت یکسان و برابر و هرکدام داری نقشی مهم و حیاتی در فرایند کاری شرکت هستند. در یک محیط اداری و تجاری استفاده از لباس فرم, آگاهی از برند را برای شما در دایره مشتریان هدفتان به ارمغان می‌آورد.در واقع استفاده از لباس متحدالشکل به ایجاد وحدت و ثبات در محیط کاری کمک می‌نماید.

 

ایجاد احساس تعلق خاطر به شرکت

کارمندانی که نسبت به شرکتی که در آن مشغول به کار هستند احساسی بهتر و حمایتی دارند به طور قطع نسبت به سایرینی که شاید بی تفاوت باشند مشتاقانه تر برای رسیدن شرکت به اهداف استراتژیکش تلاش خواهند کرد.

در همین راستا کارمندانی که لباس فرم شکیلی از طرف شرکت برای آن‌ها طراحی, دوخته و خریداری شده است به برند شرکتی که برای آن کار میکنند افتخار خواهند کرد و احتمالا در هر مکانی که مجالی به آن‌ها داده شود از شرکت و برند شما تعریف و تمجید می‌کنند و همین موضوع خود می‌تواند به منزله برداشتن گامی بزرگ در جهت برندسازی برای شرکت و کسب و کار شما تلقی گردد.

 

روحیه تیمی

افراد در یک یونیفرم متحدالاشکل غالباً با یکدیگر احساس خویشی و نزدیکی می‌نمایند, مخصوصاً این اتفاق در مواقعی که در انظار عموم باشد مثلا در حین برگزاری نمایشگاه و … به اشکال شدیدتری خودش را نشان می‌دهد. این احساس رفاقت و یکدلی در عملکرد تک تک افراد و همچنین عملکرد تیمی کارمندان شرکت میاواند تاثیر گذاری بسیار مناسبی داشته باشد.

هر چیزی که به نوعی با هویت و برند شرکت شما در ارتباط است باید به بهترین شکل ممکن مورد مراقبت قرار بگیرد و توجه کافی را دریافت نماید .  خودروهای کثیف و پر از گرد و خاک و همینطور رانندگی بدون توجه به قوانین رانندگی از لحاظ نشانه گذاری و انتقال حس برند عملکرد مناسبی ندارند و روند برندسازی برای کسب و کار شما را با اختلال مواجه خواهند کرد.

بر همین مبنا لباس فرم اداری نیز میبایست بسیار تمیز و شیک باشد و کارمندان شما که در پوشش لباس فرم به مثابه سفیران کسب و کار و نماینده برند شما هستند میبایست از پوشیدن لباس فرم شرکت احساس غرور و خوشایندی داشته باشند  .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با پر کردن فرم نظرسنجی به ما کمک کنید تا در ارائه خدماتی بهتر تلاش کنیم

فرم درخواست تماس با من

راهنمای فرم

⚫ این فرم جهت درخواست شما از کارشناسان ما برای برقراری تماس می باشد

⚫ در اولین روز کاری و در ساعت اداری منتظر تماس ما باشید

⚫ فیلد های دارای * الزامی می باشند