TX017 – کالیته پارچه پنبه پلی استر 65 35 – مناسب تولید تیشرت در شرکت بن بیگی

پارچه‌های پنبه پلی استر 65 35 از پارچه‌های پرکاربرد در بازار پارچه‌های جهانی و شرکت بن بیگی به شمار می‌رود. این نوع پارچه، ترکیبی از الیاف پنبه و الیاف پلی استر است که خواصی را در خود دارد که باعث شده است تا از آن در صنعت فرش، پوشاک، حوله و غیره استفاده شود.

از مزایای پارچه پنبه پلی استر 65 35 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

– ساختار نرم و لطیف : پارچه پنبه پلی استر 65 35 به دلیل داشتن الیاف پنبه در ساختار خود، به صورت نرم و لطیف و بافتی محکم و مرغوب ساخته می‌شود.
– انعطاف پذیری: الیاف پلی استر موجود در ساختار این پارچه باعث افزایش انعطاف پذیری آن شده است که در نتیجه بافتی از پارچه خوش‌پوش تر و بهتر برای استفاده در پوشاک تولید شده است.
– مقاوم در برابر چروکیدگی: به علت داشتن الیاف پلی استر، پارچه پنبه پلی استر 65 35 از مقاومت بالایی در برابر چروکیدگی برخوردار است.
– مقاوم در برابر پوسیدگی و کپک‌زدگی: پارچه پنبه پلی استر 65 35 به دلیل داشتن الیاف پلی استر، از مقاومت بالایی در برابر پوسیدگی و کپک‌زدگی برخوردار است.
استفاده از پارچه پنبه پلی استر 65 35 برای تولید تیشرت بسیار توصیه می‌شود.
در کل، پارچه پنبه پلی استر 65 35 از پارچه‌های محبوب در صنعت پوشاک و تولید محصولات متنوع است که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردش، مورد استفاده قرار می‌گیرد.
کالیته تیشرت

پارچه‌های ترکیبی پنبه و پلی استر به دلیل داشتن خصوصیات متفاوت این دو نوع الیاف، برای تولید لباس‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. در اینجا قصد داریم در مورد پارچه پنبه پلی استر 35 65 بیشتر بدانیم و خصوصیات آن را بررسی کنیم.

پارچه پنبه پلی استر 35 65 شامل 35 درصد پنبه و 65 درصد پلی استر است. این نوع پارچه به دلیل داشتن ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی، خصوصیات منحصر به فردی دارد که در زیر به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

 1. مقاومت در برابر پیری

  به دلیل داشتن الیاف پلی استر در ترکیب، این پارچه مقاومت بیشتری در برابر پیری و فرسایش دارد و به طور کلی برای مدت زمان بیشتری قابل استفاده است.

 2. نرمی و لطافت

  همچنین، با وجود داشتن الیاف مصنوعی، این پارچه نرمی و لطافتی که پنبه دارد را نیز حفظ می‌کند و از این رو برای تولید لباس‌های راحتی و خانگی بسیار مناسب است.

 3. خاصیت جذب رطوبت و تنفس پوست

  الیاف پنبه در ترکیب با الیاف پلی استر، باعث افزایش خاصیت جذب رطوبت و تنفس پوست می‌شود و این خصوصیت باعث می‌شود که پارچه مناسب برای تولید لباس‌های روزمره باشد.

 4. مقاومت در برابر چروک

  پارچه پنبه پلی استر 35 65، به دلیل داشتن الیاف پلی استر در ترکیب، مقاومت بیشتری در برابر چروک دارد و برای تولید لباس‌هایی که نیاز به آرایش مناسب دارند، بسیار مناسب است.

 5. قابلیت شستشو

  این پارچه قابلیت شستشو و خشک شدن سریعی دارد و به دلیل داشتن الیاف پلی استر در ترکیب، به راحتی خشک می‌شود.

در نتیجه، پارچه پنبه پلی استر 35 65 به دلیل داشتن خصوصیات منحصر به فردی که در بالا ذکر شد، برای تولید لباس‌های خانگی، لباس‌های روزمره و همچنین لوازم خانگی مانند پتو، کاور مبل و… بسیار مناسب است. با این حال، باید به دقت نوع پارچه را برای هر کاربرد خاص انتخاب کنیم و در نظر داشته باشیم که این نوع پارچه نیز دارای محدودیت‌هایی است و باید با دقت در نظر گرفته شود. همچنین، بهتر است پارچه‌های ترکیبی را با رعایت دستورالعمل‌های شستشوی مناسب، شستشو داده و با مراقبت مناسب، برای مدت طولانی استفاده کنیم.

کالیته پارچه تیشرت
کالیته پارچه تیشرت 001

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با پر کردن فرم نظرسنجی به ما کمک کنید تا در ارائه خدماتی بهتر تلاش کنیم

فرم درخواست تماس با من

راهنمای فرم

⚫ این فرم جهت درخواست شما از کارشناسان ما برای برقراری تماس می باشد

⚫ در اولین روز کاری و در ساعت اداری منتظر تماس ما باشید

⚫ فیلد های دارای * الزامی می باشند

 با کارشناسان ما در واتساپ ارتباط برقرار کنید
//
واحد فرم اداری
آنلاین
//
واحد لباس کار
آنلاین
//
واحد بیمارستانی و رستورانی
آنلاین
//
واحد کیف و کفش چرم
آنلاین
//
پشتیبانی
آنلاین